تبلیغات

 

حیدریه کرمانشاه - تداوم بیان حقایقی که کانون ثروت و قدرت استان را به خشم می آورد؟-كم من فئة قلیلة غلبت فئة كثیرة

حیدریه کرمانشاه

قائدتا تأمل کرده اید که چرا طی دو سال گذشته کانون ثروت و قدرت استان به انحاء مختلف سعی نمود افشاگریها و بیان حقایق توسط جریان حزب الله را خاموش نماید و انواع تهمتها و مکاید را به بهانه های مختلف مثل قانون و نظم و... به کار گرفت و بحمدالله نتیجه ای نیز نگرفت بلکه روز به روز خصوصا پس از سفر پربرکت مقام عظماء ولایت پرچم جریان حزب الله بالا رفت.

نکته اصلی همین جاست که کانون قدرت و ثروت استان خوش ندارد، جریان و صدایی واقعیات تأسفبار فرهنگی، اقتصادی و سیاسی استان را به رخ آنها بکشد و مردم را از وضع موجود اگاه نماید.

بلکه دوست دارند مرجع انتشار اخبار در اختیار خودشان باشد تا هر جا اخبار عملکرد سوء و مفاسدی وجود داشت سرپوشی بر آن بگذارند و کسی خبردار نشود و به تعبیری صدایش بالا نیاید اما جریانی که زیر بلیط انها نیست عرصه را بر آنها تنگ می کرد و برخی مشکلاتی مانند غارت میلیاردی بیت المال و ضرر و زیان بر اقتصاد استان مثل پروازهای بی نتیجه سلیمانیه و خسارت پتروشیمی و... یا در امور فرهنگی کنسرتهای رسمی شرمبار و بی اعتنایی به بزرگداشت شهدا و علما ، مزار آیة الله نجومی و کتابخانه و... یا جملات توهین های استاندار به منتقدین و... را آشکارا بیان نمود و این برای برخی بسیار سخت و ناگوار است...

با همه توطئه های مفصل که در سال های اخیر تدارک دیدند و گاه ظلم و بی حیایی را از شور بیرون کردند که شرح ان بماند و خود بهتر به خاطر دارید اما تلقیشان این بود که حزب الله با این فشارها خالی می کند و کنار می رود...؟! اما حزب الله به استعانت از ارواح مطهر شهدا هنوز بر همان نقطه اول خود که بیان انتقادات صریح، انتشار بیانیه های گسترده روشنگرانه، اهتمام به یند میم وصیت نامه حضرت امام(ره) و... بود ایستاده و در طرف مقابل همه وابستگان به کانون ثروت و قدرت استان و آنها که گنده گویی کردند و وعده به برخورد آنچنانی و.. می دادند را به انحاء مختلف خسته نمود و ضمن تأدیب... عقب راند.

البته با مشاهده این مطالب منطقی و حق سعی می کنند جریان حزب الله را متهم به سیاه نمایی وضع استان و... نمایند اما اهل بصیرت می دانند تذکر این معضلات عدیده سیاه نمایی نیست بلکه انتقاد از سوء مدیریت معدود افراد خاصی است که توانایی و صلاحیت کافی را ندارند، بین این دو شاخص فرق اساسی وجود دارد.

اینک کانون ثروت و قدرت به نیکی دریافته است که حزب الله به قیمت خونش پای این پرچم ایستاد و ترس از جان و مال و آبرو و حبس و... نمی تواند مانع این جمع قلیل اما ثابت قدم و متکی به فرهنگ عاشورا گردد (كم من فئة قلیلة غلبت فئة كثیرة باذن الله والله مع الصابرین)

این را نیز دریافتند که نسبت پایاپایی بین تشدید فشار و تشدید مقاومت جریان حزب الله وجود دارد و هر چقدر تصمیم به تشدید فشارها بگیرند مقاومت و واکنش حزب الله نیز شدیدتر و چندبرابر خواهد شد و بالعکس هر چقدر شیطنها و مکایدشان را کمتر کنند، فضای سیاسی استان، تعادل و تعقل بهتری در پی خواهد داشت.

اینک همه انها به حد و مرز اولیه خود بازگشته و عقب نشسته اند اما این پرچم حق همچنان در اهتزار است و پیش می رود و آماده پاسخ به شیطنتهاست انشاءالله.

حدیث
  • آخرین پستها


/