تبلیغات

 

حیدریه کرمانشاه - ضربه اقتصادی دیگر در استان کرمانشاه! کارخانه ای با حدود 700 کارگر در آستانه تعطیلی!

حیدریه کرمانشاه

در سال جهاد اقتصادی و پس از سفر رهبر معظم انقلاب به استان کرمانشاه و تأکید ویژه ایشان بر حل مشکل اشتغال استان و گلایه از کوتاهی مسئولین در این رابطه، متأسفانه بنابر اخبار واصله کارخانه روغن نازگل واقع در ماهیدشت کرمانشاه با حدود 700 کارگر زحمتکش و ظرفیت سالانه 560 هزار تن تولید در آستانه تعطیلی قرار گرفته!! و کارگران گرفتار از خطر بیکاری در آستانه ایام نوروز رنج می برند و نگرانند. گفته می شود این روند نگران کننده برای کارگزان کارخانه از اذر امسال آغاز شده است.

متأسفانه خبرگزاریهای رسمی انچنان که باید به این مشکل نپرداخته اند! و لذا نقل قولها و شایعات مختلفی در علت این مشکل به وجود امده!! از کار افتادن این کارخانه در شرایطی رخ داده که استاندار و دوست صمیمیش ابراهیم عزیزی (از معاونین رئیس جمهور) پس از سفر رهبر معظم انقلاب، مرتبا از تخصیص بودجه های سنگین جهت حل مشکل اشتغال و... خبر می دهند؟!

 چندی پیش نیز صدها نفر از کارگران بازارچه پرویزخان اعتصاب نموده و خواستار رسیدگی به مشکلات و کوتاهی در پرداخت حقوق و... شدند.

پیش از این، بارها حزب الله کرمانشاه راه حل بسیار ساده ای بیان داشت تا میزان تلاش و اهتمام مدیریت ارشد استان به حل موضوع اشتغال در دو سال گذشته روشن شود اما سعی می کنند آنرا نشنیده بگیرند و حقیقت معلوم نشود!! راه حل مزبور این است که لیست افرادی که طی دو سال گذشته دارای اشتغال پایدار شده اند با ذکر نام و محل اشتغال در سایت رسمی استانداری یا اداره کار بیان شود تا میزان صحت و سقم آمارهای کلی و مبهم و نیز اهتمام مدیریت ارشد استان بر این امر روشن شود... به نظر شما چه مانعی جهت این اقدام ساده وجود دارد؟

   

حدیث
  • آخرین پستها


/