تبلیغات

 

حیدریه کرمانشاه - بازار ناسزاگویی کانون ثروت و قدرت استان به دکترکرمی راد پس از مقابله با غارتگران و...

حیدریه کرمانشاه

بازار گرم مکاره ای که هر کس بهتر بتواند تهمت و ناسزا بگوید اجرت چربتری از کانون ثروت و قدرت استان می گیرد!؟

سالهای اخیر جریان انحرافی و کانون ثروت و قدرت استان، ضربات سختی از تلاشها و بیان ابوذرگونه سردار دکتر کرمی راد خورد. افشاگریهای ایشان در تریبون مجلس از وضع نابسامان مدیریت اقتصادی، سیاسی، فرهنگی استان کانون ثروت و قدرت استان را شدیدا خشمگین و مضطرب نمود و این اضطرار وقتی شدت گرفت که در چند برخورد فهمیدند وی حاضر به معامله حقوق مردم و رانت گیری نیست.

طبیعی است که در چنین شرایطی مانند صدر اسلام خط سیر تهمت و تخریب را در پیش بگیرند و از همه ظرفیتها  جهت تخریب و ضربه زدن به او در آستانه انتخابات استفاده نمایند.

 حال می بینیم که ابن زیادوار چه تهمتهای کهنه و مضحکی مثل اخلال در نظم و تندروی و… به ایشان نسبت داده و می دهند.

نبوغ استعداد ایشان موجب شد که او تنها فرمانده لشگر کرمانشاهی در دروان دفاع مقدس شود و در سالهای بعد از جنگ نیز حسب تکلیف به سنگر امور علمی وارد شود و تحصیلات خود را تا حد دکترا ادامه دهد و سپس در سنگر وکالت و دفاع از حقوق مردم مستضعف در مقابل غارتگری ثروت اندوزان و قدرت طلبی نااهلان و نامحرمان برآید و ابوذروار نقاب از چهره منافقانه آنان برکند.

اکنون از یک طرف رسانه های صدای آمریکا که از وی در دفاع مقدس زخم خوردند، او را تخریب می کنند و از طرفی لابی قدرت طلب و جریان انحرافی استان! به او ناسزا می گویند.

مضحکتر اینکه کسانی که تا کنون نیم قدمی در راه دفاع از ولایت برنداشته اند و بر خلاف منویات ولایت عمل نموده اند؟ این سردار وسط میدان دفاع مقدس و سربازی ولایت را متهم به عدم التزام! به ولایت و... می کنند و نیز ایشان را که در صف اول نطق و مبارزه با جریان انحرافی قرار دارد و حتی از شخص مشایی شکایت رسمی نموده را متهم به جریان انحرافی نموده اند که البته همین افتخار برای وی بس است که جریان انحرافی و صدای امریکا در کنار یکدیر به تخریب و تهمت بر علیه وی پرداخته اند.

البته منافقین استان فعلا جرأت نکرده اند، آشکارا بایستند و ادعایشان را مطرح کنند و این از لوازم نفاقشان است، بلکه در نقاب وبنوشتهای زبونانه مخفی و… عقده گشایی نموده و البته تنها خود را به سخره گرفته اند.

سامانه مقاومت سایبری مبشرون گزارش جالبی از این موضوع تهیه نموده که می توانید از لینک زیر مطالعه کنید   مبشرون   

تصویر: ابراز محبت مرحوم آیة الله نجومی به سردار کرمی راد

حدیث
  • آخرین پستها


/