تبلیغات

 

حیدریه کرمانشاه - همزمان با ایام اربعین، بیلبورد بزرگ میدان اصلی شهر و تبلیغ تور دبی مزین به نام مصدق

حیدریه کرمانشاه

همزمان با ایام غربت اهل بیت(ع) و اسارت ال الله در ماه غمبار صفر و در آستانه اربعین حسینی بیلبورد بزرگی که در پیشانی ورودی میدان آزادی کرمانشاه قرار دارد به تبلیغ تور هفتگی به دبی با پرواز مستقیم از کرمانشاه و تخفیفهای ویژه خبر داد… از امكانات جالب این تور كرمانشاه، سرویس رایگان از هتل به ساحل دریا و... است كه در تماس تلفنی اینگونه امكانات را تبلیغ می كنند...

عموما می دانند، کشور دبی غیر از جنبه اقتصادی، به عنوان یکی از مراکز مهم فساد و فحشاء در خاورمیانه شناخته می شود و سفرهای زیادی به آن بر این منظور صورت می گیرد.

مدتها پیش از این، كرمانشاه تور مستقل به دبی یا سلیمانیه و... نداشت و تنها دفاتر هواپیمایی اقدام به فروش بلیط پروازهای تهران می نمودند اما راه اندازی تور دبی از كرمانشاه و تبلیغ چشمگیر آن، گویا از آرزوهای دادوش، استاندار كنونی بود كه در روز خبرنگار سال 89 به ان تصریح نمود... و در آستانه اربعین امسال برخی آثار زحمات وی را می بینیم...! 

از نکات قابل توجه دیگر برای مسئولین بیدار کرمانشاه این است که در این بیلبورد بزرگ در نقطه مهم و مركزی شهر، به جای میدان آیة‌الله کاشانی ، نام مصدق ملی گرا نصب و بزرگ شده…!!

 

 لازم به ذكر است، استاندار كرمانشاه تأكید عجیبی بر گسترش اینگونه تورهای خارجی از شهر كرمانشاه داشته و اخیرا گویا از عدم استقبال مردم كرمانشاه به پرواز سلیمانیه نیز عصبانی شده!! به طوری كه دفاتر هواپیمایی را به همین جهت تهدید كرد: به گزارش ایرنا آقای دادوش با انتقاد شدید از دفاتر خدمات هواپیمایی كرمانشاه، گفت: «متاسفانه این دفاتر بسیار ضعیف عمل كرده و تنها در حد یك بلیت فروشی عمل می كنند، من از عملكرد آنها به هیچ وجه رضایت ندارم و مدیر كل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان هرچه سریعتر باید نسبت به تعطیلی آنها اقدام كند...» 

 باید پرسید كه این دفاتر دیگر باید چه كنند تا جناب دادوش گل سفیدی از عملكرد آنها راضی شود والله عالم...

 

       mkx9bupempqx0wsbzkg2.jpg

حدیث
  • آخرین پستها


/