تبلیغات

 

حیدریه کرمانشاه - انتشار در بیانیه گسترده این هفته حزب الله کرمانشاه در نمازجمعه و...

حیدریه کرمانشاه

 

                  اشاره ای به عظمت حماسه 9 دی و بركات آن:

 فتنه 88 ضمن تجلی بصیرت و اقدام انقلابی مردم كشور، امتحانی بزرگ بود،‌ برای همه کسانی که سال ها ادعای پیروی ازخط امام و ارزش های ناب انقلاب را می کردند و با سكوت یا تحریكهای فتنه انگیزانه خود،  فتنه گران را منافقانه حمایت كردند!؟  امتحانی که لازمه واکسینه شدن انقلاب در برابر  تزویرهای منافقین بود: (وَ لَقَدْ فَتَنَّا الَّذینَ مِنْ قَبْلِهِمْ فَلَیَعْلَمَنَّ اللَّهُ الَّذینَ صَدَقُوا وَ لَیَعْلَمَنَّ الْكاذِبینَ : و به یقین، كسانى را كه پیش از اینان بودند آزمودیم، تا خدا آنان را كه راست گفته ‏اند معلوم دارد و دروغگویان را [نیز] معلوم دارد..). حادثه ای که بهانه ای شده بود برای ظهور نیات منافقین جدیدی که سالهای سال میخواستند به ریشه انقلاب و ولایت آسیب بزنند اما از این سنت الهی غافل بودند كه:  (یُریدُونَ أَنْ یُطْفِؤُا نُورَ اللَّهِ بِأَفْواهِهِمْ وَ یَأْبَى اللَّهُ إِلاَّ أَنْ یُتِمَّ نُورَهُ وَ لَوْ كَرِهَ الْكافِرُونَ:مى‏خواهند نور خدا را با سخنان خویش خاموش كنند، ولى خداوند نمى‏گذارد، تا نور خود را كامل كند، هر چند كافران را خوش نیاید.)  مردم ایران اسلامی همچون گذشته, بی حرمتی به اصیل ترین ارزش های خود را تحمل نکرده و بار دیگر این آیه را برای همه جهانیان و نیز شیاطین انس و جن معنا نمودند كه:  (وَ مَنْ یَتَوَلَّ اللَّهَ وَ رَسُولَهُ وَ الَّذینَ آمَنُوا فَإِنَّ حِزْبَ اللَّهِ هُمُ الْغالِبُونَ: و هر كس خدا و پیامبر او و كسانى را كه ایمان آورده‏اند ولىّ خود بداند [پیروز است، چرا كه‏] حزب خدا همان پیروزمندانند).

 با وقوع این حماسه تاریخی ثابت شد كه خداوند همیشه پشتیبان و یاور  مردمی است که از دین و ارزش های آن دفاع می کنند و در برابر منافقین تمام قد می ایستند: (وَ لَیَنْصُرَنَّ اللَّهُ مَنْ یَنْصُرُهُ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِیٌّ عَزیزٌ: و قطعاً خدا به كسى كه [دین‏] او را یارى مى‏كند، یارى مى‏دهد، چرا كه خدا سخت نیرومند شكست‏ناپذیر است).

البته برای اهل معرفت واضح بود كه هرجا جسارت به بساط سیدالشهداء(ع) كشیده شود، هر جریانی كه باشد به زودی طومارش جمع می شود چنانكه صدها سال چنین شده... چرا كه خداوند، خود در دفاع از حریم سیدالشهداء(ع) است و همین جور هم شد و لبیك یا حسین خروشان ملت در 9 دی پاسخی بود بر هل من ناصر سیدالشهداء(ع) پس از 1400 سال.  

  همچنین نه دی به برخی مسئولین كه قلبا معتقد به ولایت فقیه نیستند! ثابت كرد كه پیوند بین مردم و ولی خدا پیوندی الهی، عاشقانه و خارج از چارچوبهای متعارف حاكمان دنیاست و لذا برای جریان انحرافی جدید نیز باید عبرتی باشد كه در صورت فتنه گری به سرنوشت فتنه گران 88 دچار خواهند شد... 

در فتنه 88 بسیاری از منافقین زمان كه به خیال خود از فتنه گران حرفه ای تر بودند سكوت رضایتمندانه نمودند!! خطر چنین افرادی كه اینچنین فتنه را یاری كردند كم از فتنه گران نبوده و نیست...  از طرف دیگر فتنه گران با فتنه ای كه خود به وجود اوردند در باتلاقی گرفتار آمده اند كه تداعی كننده باتلاق منافقین دهه 60 است چرا كه:   فتنه گران و حامیانشان اكنون در آستانه انتخابات پیشرو دو راه دارند: اگر در انتخابات شركت نكنند، مرگ سیاسی خود را اعلام نموده اند و اگر بخواهند شركت كنند ادعای قبلی خود مبنی بر متقلب بودن سیستم اجرایی و نظارتی كشور را نقض كرده اند و به این معناست كه سیستم و نظارت بر انتخابات را قبول نموده و از ادعای قبلی خود برگشته اند!!  و لذا اكنون در این باتلاق سرگردان مانده اند. و مكروا و مكر الله والله خیرالماكرین

    

حدیث
  • آخرین پستها


/