تبلیغات

 

حیدریه کرمانشاه - گسترده تر شدن پرونده فساد مالی بی سابقه كرمانشاه و یك نكته

حیدریه کرمانشاه

به نقل سایت كشوری بولتنبازداشت مدیر سابق و کاندید امروز  مقامات ارشد استان"  رئیس اسبق جهاد کشاورزی کرمانشاه زندانی شد؛

چند ماه قبل رمضان روئین تن که به مدت شش سال ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه را بر عهده داشت به علت سوء استفاده از بیت المال، بی کفایتی، سوء تدبیر و خیانت به کشاورزان استان کرمانشاه از کار برکنار شد. با پیگیری های سربازان گمنام امام زمان (عج) و مامورین زحمت کش دادگستری استان، مدارک و اسناد سوء استفاده نامبرده به دادگاه ارائه گردید.

این مدیر متخلف یکی از کاندیداهای مقامات ارشد استان برای کاندیداتوری نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بود که پس از دستگیری و به جهت عدم تامین وثیقه یک میلیارد تومانی روانه زندان شد و نقشه حامیان خود برای کسب کرسی مجلس را نقش بر آب کرد...

نكته: با گسترش ابعاد این پرونده و افزایش تدریجی متهمان پرونده ها و كشیده شدن موضوع به تیتر یك برخی رسانه های كشوری، بار دیگر تأمل در فرمایش مقام معظم رهبری ضروریست كه فرمودند: (در پرونده های فساد اقتصادی كسی باید پاس بدهد تا فرد مفسد بتواند آبشار بزند...) و لذا باید برای مردم تبیین شود كه چه قدرتی در استان به مفسدین اقتصادی پاس می داده تا آبشار بزنند..؟! خصوصا اینكه: این  مدیران در دوران 4 ساله استاندار قبلی نیز در همین مناصب مدیر بودند اما هرگز چنین پرونده هایی شكل نگرفت و این اخبار زوایای دیگری است از علل مخالفتهای حزب الله كرمانشاه و نگرانی از تسلط نااهلان و نامحرمان بر مناصب مهم... خود بخوان حكایت مفصل از این مجمل...!!

رمضان رویین تن رئیس اسبق سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه که از مدیران دوران وزارت اسکندری، وزیر اسبق جهاد کشاورزی و همچنین صادق خلیلیان وزیر فعلی جهاد کشاورزی در کرمانشاه بود، به دستور قاضی پرونده روانه زندان شد.

 

با توجه به مستندات فراوانی که طی چند ماه بازجویی از مطلعین و دیگر متهمان پرونده بدست آمده بود و با استناد به اعتراف دیگر متهمان پرونده که متفق القول رمضان رویین تن را مسبب اصلی سوء استفاده های واقع شده دانستند، پنجشنبه هفته گذشته با دستور قاضی پرونده نامبرده با قرار یک میلیارد تومان تخلف مالی روانه زندان شد.

رویین تن تا تیر ماه امسال مسئولیت جهاد کشاورزی استان کرمانشاه را بر عهده داشت. که پس از عزل این مدیر متخلف، برخی از نمایندگان استان علی رغم شواهد و قرائن از وی حمایت می کردند.
 

لازم به ذکر است این مدیر متخلف یکی از کاندیداهای مقامات ارشد استان برای کاندیداتوری نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بود که پس از دستگیری و به جهت عدم تامین وثیقه یک میلیارد تومانی روانه زندان شد و نقشه حامیان خود برای کسب کرسی مجلس را نقش بر آب کرد.

حدیث
  • آخرین پستها


/