تبلیغات

 

حیدریه کرمانشاه - اطلاع رسانی مكرر مسئولین قوه قضایی از پرونده مفاسد اقتصادی و سخنی با مسئولین قضایی استان

حیدریه کرمانشاه

آیت الله آملی لاریجانی در جلسه اخیر مسئولان عالی قضایی به تشریح آخرین وضعیت پرونده فساد مالی پرداخت و از صدور کیفرخواست این پرونده در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: قوه قضاییه همچنان با تمام قوا و تمام وقت در حال رسیدگی به این پرونده است و برای تعدادی از متهمین قرار مجرمیت صادر شده و کیفرخواست این پرونده نیز بزودی صادر می‌شود و امیدواریم که در دادگاه با سرعت و دقت تکلیف این پرونده روشن شود.
رئیس قوه قضاییه با اشاره به این که در روند رسیدگی به این پرونده، ابعاد جدیدی از تخلفات مطرح شده است از جمله شبهات جدید درخصوص واگذاری برخی کارخانه‌های مهم همچون کارخانه فولاد به این گروه متخلف که نیاز به بررسی بیشتری دارد، گفت: احتمال واگذاری غیرقانونی برخی کارخانه‌های مهم از جمله کارخانه فولاد به گروه آریا تقویت شده است و لذا رئیس سازمان بازرسی کل کشور ماموریت یافته است که در اسرع وقت بررسی کند که آیا اصل واگذاری‌ها قانونی یا غیرقانونی بوده است...

 

                                       

اطلاع رسانی از روند پرونده های فساد اقتصادی به مردم از آن جهت حائز اهمیت است كه مقام معظم رهبری چندی پیش صریحا به آن تأكید نموده و امر فرمودند: مسوولان قضایی ضمن پیگیری قوی، دقیق و عاقلانه قضیه و اطلاع رسانی مناسب به مردم، باید دستهای خائن را قطع کنند.

حال با توجه به امر فوق الذكر معظم له و نیز سیره عملی مسئولین محترم قوه قضایی رده یك كشور همچون ریاست محترم قوه قضایی و دادستان كل كشور و... شایسته است مسئولین قضایی استان( ریاست دادگستری ، دادستان و...) نیز نسبت به پرونده سوء استفاده اقتصادی اخیر استان اطلاع رسانی مناسب نموده و مردم را آگاه نمایند، خصوصا اینكه در این پرونده (بی سابقه استانی) چندین مدیر زندانی شده و مبلغ پرونده نیز قابل توجه است... البته جای سؤال است كه چرا تا كنون با تأسی از سیره های فوق الذكر این اطلاع رسانی شفاف و عمومی صورت نگرفته است؟!

حدیث
  • آخرین پستها


/