تبلیغات

 

حیدریه کرمانشاه - گزارش مراسم پرشكوه خیمه سوزی حزب الله+تصاویر

حیدریه کرمانشاه

  مراسم سالیانه خیمه سوزی عصر عاشورای امسال حزب الله كرمانشاه نیز پس از اعلام قبلی با حضور هزاران جوان حزب اللهی شكوهمندتر از سالهای گذشته در میدان غدیر برگزار شد.

هر چند متأسفانه برخی رسانه ها از جمله خبرگزاری دولتی ایرنا در استان به انعكاس تصاویر پرشكوه این مراسم نپرداخته و تنها تصاویری از مراسمی در حاشیه شهر را بزرگنمایی نمودند؟! در این مراسم جمعی از مداحان هیئات عزاداری(ع) از جمله برادر یزدان ناصری حاضر شده و ذكر مصیبت نمودند.

در ابتدای این مراسم برادر حاج صادق اشك تلخ در سخنان كوتاهی عنوان نمود: توجه به عاشورا ملازم توجه به عبرتها و درسهای آن و تطبیق آنها بر تكالیف اجتماعی ما در هر دوران است و اینكه حاضر باشیم همه چیز خصوصا آبرویمان را در راه ارزشهای اهل بیت(ع) و ولایت فدا كنیم و در این راه چشم داشت دنیایی نداشته باشیم. 

وی ادامه داد البته مردم ما بحمدالله نشان داده اند كه ولایتمدارند و جا دارد مجددا خدای متعال را بر نعمت بزرگ سفر پرخیر و بركت اخیر مقام عظماء ولایت به استان شكر نمائیم كه طروارت و عزم جدیدی به جوانان این مرز و بوم بخشید.

وی ادامه داد: این استقبال به همه مسئولین كشور نیز نشان داد كه رابطه مردم و جوانان حزب اللهی با ولایت به گونه ویژه است و آبرو و وجاهت دیگر مسئولین تنها به حرمت ولایت است و اگر امضای ولایت بر عملكرد انها نباشد ارزشی برای مردم ما نخواهند داشت.

وی افزود: البته همانطور كه مقام معظم رهبری تصریح نمود، مردم رنج كشیده استان ما مشكلات اقتصادی و معیشتی زیادی دارند. كه متأسفانه در دو سال گذشته اقدامات قابل قبول و كافی در حل مشكل اشتغال، پیشرفت پروژه های عمرانی استان و... صورت نگرفت و برخی سوء استفاده های مالی قلب دلسوزان نظام را به درد اورد.

مسئولین استان موظفند پس از تأكیدات مقام معظم رهبری و تخصیص بودجه های سنگین برای بهبود امور اقتصادی استان با جدیت تلاش نمایند و منویات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی معظم له را جامه عمل بپوشانند...

 3jbcykptkk6kqmvmfqg6.jpg

43m95fdbkqyute6u42rk.jpg

ij99jcfdlxyhuz0u7oy.jpg

حدیث
  • آخرین پستها


/