تبلیغات

 

حیدریه کرمانشاه - پایان مبتذل خواننده سنتی به نام شجریان به مراتب بدتر از برخی خوانندگان پاپ! و حمایتهای سراج

حیدریه کرمانشاه

             

   (تصاویر شجریان استاد اخلاق سراج! در میان زنان مبتذل خواننده و...)

احتمالا خبر عاقبت مبتذل شجریان که روزی از اسطوره های موسیقی سنتی دوران معاصر محسوب می شد را شنیده اید و اینکه کارش به مجالس پارتی مختلط آنچنانی غرب و عکس یادگاری با زنان مبتذل و برهنه... رسید! حال مواضع آلوده قبلیش بر علیه جمهوری اسلامی و دفاع از محاربین سبز و... بماند.

نکته قابل توجه در این میان آنکه حسام الدین سراج (ازاولین شاگردان وی که هنوز به این شاگردی افتخار می کند!) چند ماه پیش(10 مرداد 90) و علیرغم اینکه بارها مواضع منحرفانه شجریان بر علیه جمهوری اسلامی در رسانه های جهان منعکس شده، در برنامه زنده شبکه یک (با عنوان شهر باران) به تجلیل عجیب و البته حساب شده از شجریان پرداخت.

 

متن خبر به نقل از جهان نیوز: « حسام‌الدین سراج که امشب(دوشنبه 10 مردادماه 90) میهمان برنامه زنده "شهر باران" شبکه یک سیما بود، در ستایش از استاد خود، محمدرضا شجریان گفت:"استاد شجریان نه تنها استاد آواز و موسیقی که استاد همه هنرها و هنرمندان است. کلاس های استاد شجریان فقط برای ما کلاس آواز نبود بلکه کلاس اخلاق بود.
 خبرآنلاین نیز نوشت: با اینکه مجری برنامه در میان صحبت‌های او پرید و سریعا بحث رابطه معماری و موسیقی را پیش کشید، سراج بار دیگر بحث را به حالت اول برگرداند و از مجری درخواست کرد تا ادامه صحبتش درباره اساتید را دنبال کند.»

آشکار شدن باطن این افراد بر بصیرت نیروهای حزب اللهی کرمانشاه در مقابله با این انحرافات که با لعابهایی مثل موسیقی سنتی و غیره بروز می کند،می افزاید.

البته لازم به تذکر است که مخالفت حزب الله کرمانشاه با کنسرت سراج در کرمانشاه دو عامل عمده داشت: 1- روز برگزاری این کنسرت 18 تیر و از طرفی سراج حامی موسوی و فتنه سبز و نیز افراد برگزار کننده دارای گرایشات مشابه به اضافه سابقه گرایشات دوم خرداد و مشارکتی استاندار و...  همه سبب می شد تا بوی سیاسی خاصی از این اجتماع با عنوان کنسرت، حس شود. البته اکنون با ملاحظه کنایه های حساب شده سراج و اصرار بر حمایت از چنین عنصری(شجریان) آن هم در صدا و سیما، احتمال جهت سیاسی و... دادن به این کنسرت دور از انتظار نبود.

2- عدم توجه مسئولین به هشدارهای مکرر علما و نیروهای حزب الله که پس از مشاهده برگزاری کنسرتهای شرمبار و مختلط مکرر قبلی صورت پذیرفت موجب شد تا نیروهای حزب اللهی پس از امر امام جمعه موقت در خطبه های نمازجمعه مبنی بر جلوگیری از استمرار کنسرتها، با برگزاری این کنسرتها اعلام مقابله کنند و اولین کنسرت پس از این فضا نیز کنسرت سراج بود و لذا اقدام نیروهای حزب الله سرخود نبوده بلکه اطاعت از امر صریح روحانیت معظم و خطیب جمعه شهر بود.

حال بحمدالله مردم می بینند همان کسی(سراج) که برایش اه و ناله ها سردادند و رسانه های آمریکا و... نیز نگران عدم اجرای کنسرتش شدند!!؟ پس از اعلام حمایت رسمی از موسوی و سرکردگان فتنه سبز، این بار پس از دو سال(10 مرداد 90) و علیرغم اطلاع از پناه بردن شجریان به ضدانقلاب هنوز نه تنها خود را شاگرد مبرز وی می داند بلکه شجریان مبتذل را استاد اخلاق خویش می خواند...!!

و این نشان از بصیرت و پیش بینی جریان حزب الله کرمانشاه نسبت به این انحرافات است و کسانی که مدعی تدین و ارزشی بودن سراج و... شدند و جریان حزب الله را به بی بصیرتی در این باره متهم کردند! امروز لایه ای از تدین و ارزش سراج و نیز بصیرت خود را به نظاره نشسته اند؟! و له الشکر علی جمیع ذلک.  

                

حدیث
  • آخرین پستها


/