تبلیغات

 

حیدریه کرمانشاه - تأكید رهبر معظم انقلاب بر محوریت نماینده معزز ولی فقیه در استان برای بقیه مسئولین

حیدریه کرمانشاه

دیدار رهبر معظم انقلاب با علما،فضلا،روحانیون وطلاب شیعه و سنی استان کرمانشاه

در دیدار هیئت وزیران با مقام عظماء ولایت ، معظم له به طور ویژه ای بر محوریت نماینده محترم ولی فقیه استان نسبت به دیگر مسئولین تأكید فرمود، به طوری كه خصوصا به استاندار و نمایندگان مجلس امر فرمودند كه باید بر محوریت نماینده ولی فقیه پیگیر امور اجرایی استان و مصوبات باشند و تصریح فرمودند: «دولت كارگروه ویژه ای برای پیگیری مستمر اجرای مصوبات خود در خصوص استان كرمانشاه تشكیل دهد و استاندار و نمایندگان مردم استان در مجلس نیز با محوریت نماینده ولی فقیه در استان كرمانشاه، به جد پیگیر اجرای این مصوبات باشند تا وضع مردم منطقه، تكانی جدی بخورد...»

این نكته همان مطالبه ای بود كه بارها حزب الله كرمانشاه از سال گذشته بر آن تأكید نمود و ریشه بخشی از اتفاقات سال گذشته است كه بحمدالله مقام معظم رهبری در سفر به كرمانشاه آنرا مورد تأكید قرار دادند.

   متأسفانه برخی نمایندگان مجلس، چندی پیش نامه نامتناسبی خطاب به آیة الله نوشتند و با عبارات خاصی برای ایشان تعیین تكلیف نمودند!

البته با توجه به تأكیدات فوق الذكر، شایسته نیست كه استاندار كنونی، چندماه یكبار نیز در نمازجمعه حاضر نشود و امید است هر چه سریعتر این گونه رویه ها اصلاح گردد و گاهی مانند استانداران قبل از درب عمومی بین مردم مؤمن و نمازگرار جمعه حاضر شود..

 

 همچنین مقام معظم رهبری در دیدار طلاب و روحانیون استان نیز با تأكید و لحن خاصی حضرت آیة الله علما را امام جمعه شایسته كرمانشاه خطاب فرموده و به وی فرمودند، با استفاده از علمای عالیقدر قم كرسیهای قوی علوم حوزوی را در كرمانشاه ایجاد و احیا نماید و به دیگر علما امر فرمودند كه در این امر كمك دهنده ایشان باشند.

 

لازم به ذكر است با همت و پیگیریهای آیة الله علما، كلنگ احداث مصلی بزرگ كرمانشاه در اثنای سفر مقام معظم رهبری به زمین زده شد.

حدیث
  • آخرین پستها


/