تبلیغات

 

حیدریه کرمانشاه - تجلیل رهبر معظم از پروفسور شمسی پور(از مفاخر علمی جهان اسلام و همراهان حزب الله کرمانشاه)

حیدریه کرمانشاه

   پروفسور شمسی پور، از مفاخر علمی جهان اسلام در رشته شیمی و اهل کرمانشاه می باشد.

بحمدالله ایشان از روزهای اولیه پیروزی انقلاب یاور بنیانگذار حزب الله شهید پیشتاز و پیشرو سردار سید محمد سعید جعفری بوده و تا کنون نیز دارای ارتباط صمیمی و حتی خانوادگی با مسئولین فعلی حزب الله کرمانشاه می باشد.

وی همچنین داماد اخوان حزب اللهی حاج صادق و حاج سیاوش کرم می باشد.

از نکات قابل تأمل در قضایای ماههای اخیر کرمانشاه آن است که در تقسیم بندی کلی، ایشان نیز از منتقدین مدیریت ارشد استان بوده و در دیدار نخبگان استان با آقای احمدی نژاد در سومین دور سفرهای استانی حضور نداشت! لکن نه تنها در دیدار برگزیدگان استان با مقام عظماء ولایت حضور داشت بلکه از اغازین سخنرانان این مراسم بوده و پس از گزارش پرمغز و امیدوارکننده ای که از پیشرفت علمی کشور، خدمت رهبر معظم انقلاب ارائه نمود، معظم له ابراز محبت خاصی به ایشان فرمود که مایه افتخار نیروهای حزب الله کرمانشاه گردید.

مقام معظم رهبری در این دیدار درباره پروفسور شمسی پور صریحا فرمودند:  «...در دیدارامروز در بیاناتى كه دوستان در اینجا كردند، نمونه‌اى از این استعداد بالاى استان مشاهده شد. كسى مثل آقاى پروفسور شمسى‌پور واقعاً جزو مفاخرند. اینها نه فقط مایه‌ى افتخار استان هستند، بلكه حقاً و انصافاً جزو مفاخر كشورند. شناخته شدن اینها امیدبخش است...»

 

حدیث
  • آخرین پستها


/