تبلیغات

 

حیدریه کرمانشاه - دعوت از حاج صادق و حاج مصطفی اشک تلخ جهت شرکت در دیدار برگزیدگان استان

حیدریه کرمانشاه

پیش از دیدار منتخبین و برگزیدگان استان با مقام عظماء ولایت، از حاج صادق و حاج مصطفی اشک تلخ جهت شرکت در این مراسم دعوت و متعاقبا در این مراسم حضور یافتند و در صفوف نخستین جای داده شدند(البته این دعوت از سوی مدیریت ارشد استان و امثالهم صورت نگرفت)

پس از این دیدار صمیمی نیز نمازجماعت را به امامت ولی امر مسلمین جهان اقامه و به همراه معظم له صرف نهار نمودند و بحمدالله سپس به دستبوسی معظم له مشرف گردیدند.

 

مقام معظم رهبری درباره دعوت و دیدار با برگزیدگان استانها فرمودند: «...دیدار برگزیدگان - كه من در استانهاى مختلف اینجور دیدارى را معمولاً تدارك میكنم و این دیدارها براى خود من خیلى مفید است - در درجه‌ى اول، براى تكریم برگزیدگان است؛ تكریم خلاقیت است. ما میخواهیم این را به صورت یك سنت در جامعه شاهد باشیم كه به كسانى كه صاحب دانشند، صاحب خلاقیتند، یك تلاش برجسته‌اى را كرده‌اند یا میتوانند بكنند، احترام گذاشته شود. بسیارى از كسانى كه كشورها را با تلاش علمى خودشان، با فكر خودشان پیش میبرند، انتظار پاداش مادى ندارند؛ اما انتظار قدرشناسى دارند. ما میخواهیم این قدرشناسى انجام بگیرد. نه اینكه فقط این بنده‌ى حقیر قدرشناسى كنم - كه خب، این چیز مهمى نیست - میخواهیم این به صورت یك سنت در كشور ما، در جامعه‌ى ما، در بین مردم ما رائج شود؛ كه اگر یك نقطه‌ى برجسته‌اى در اندیشه، در فكر، در تلاش و مجاهدت دیده شد، به آن احترام گذاشته شود. انگیزه‌ى اول ما این است...»

q7xx1kxdrha375gkz6iw.jpg

qisss7ceitryeqd0rbmn.jpg

حدیث
  • آخرین پستها


/