تبلیغات

 

حیدریه کرمانشاه - هفته دفاع مقدس گرامی باد + نظر حضرت امام(ره) درباره انها كه از حضور در جبهه طفره رفتند

حیدریه کرمانشاه

همزمان با هفته دفاع مقدس، مرور بخشی از فرمایشات حضرت امام(ره) پس از پذیرش قطعنامه، برای برخی مسئولین مانند استاندار كرمانشاه كه سابقه جبهه و رزمندگی ندارد!! بلكه بعدها مفتخر به همراهی با جریان دوم خرداد و مشاركتی ها بود و در عین حال امروز در تقابل با جوانان حزب الله و نیز پیشكشوتان جبهه مانندسردار كرمی راد (فرمانده لشگر دفاع مقدس) قرار گرفته، قابل تأمل و عبرت آموز است. به نظر شما دادوش گل سفیدی در سالهای انقلاب و دفاع مقدس سرگرم چه بود؟!

 

امام خمینی(ره):

«...آنهایی كه در این چند سال مبارزه و جنگ به هر دلیلی از ادای این تكلیف بزرگ طفره رفتند و خودشان و جان و مال و فرزندانشان و دیگران را از آتش حادثه دور كرده اند مطمئن باشند كه از معامله با خدا طفره رفته اند، و خسارت و زیان و ضرر بزرگی كرده اند كه حسرت آن را در روز واپسین و در محاسبه حق خواهند كشید.

كه من مجددا به همه مردم و مسئولین عرض می كنم كه حساب اینگونه افراد را از حساب مجاهدان در راه خدا جدا سازند، و نگذارند این مدعیان بی هنر امروز و قاعدین كوته نظر دیروز به صحنه ها برگردند. من در میان شما باشم و یا نباشم به همه شما وصیت و سفارش می كنم كه نگذارید انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد. نگذارید پیشكسوتان شهادت و خون در پیچ و خم زندگی روزمره خود به فراموشی سپرده شوند، اكیدا به ملت عزیز ایران سفارش می كنم كه هوشیار و مراقب باشید...»

            

انشاءالله كه تا نفس آخر در لبیك به این فرمایش حضرت امام(ره) در مقابله با نااهلان و نامحرمان بایستیم و تكلیف خود را با همه هزینه های شیرینش در قبال خون شهدا به انجام رسانده، روز واپسین شرمنده شهدا نباشیم.

حدیث
  • آخرین پستها


/