تبلیغات

 

حیدریه کرمانشاه - لغو برنامه پخش زنده احمدی نژاد؟ + نكات جالب از سفر استانی اخیر رئیس جمهور

حیدریه کرمانشاه

مصاحبه پخش زنده رئیس جمهور كه قرار بود دیشب در گفتگوی ویژه خبری حضور یابد، لغو شد، دلیل این لغو نیز تراكم كاری رئیس جمهور عنوان شد...

از نكات جالب توجه دیگر اینكه صدا و سیما، بر خلاف رویه سابق، سخنرانی اخیر احمدی نژاد در جمع مردم اردبیل را به صورت زنده پخش نكرد! و نماینده اردبیل، نداشتن امكانات صدا و سیما را دلیل این اقدام عنوان كرد!

بنا به نقل رسانه ها: شورای تامین استان اردبیل نیز اجازه حضور مشایی در جایگاه سخنرانی احمدی نژاد را نداد... فقط امام جمعه و استاندار اجازه حضور در جایگاه سخنرانی رئیس جمهور در جمع مردم اردبیل را داشتند و حتی نمایندگان این استان وارد جایگاه نشدند.

این در شرایطی است که مرد همه کاره دولت در تمامی جلسات و کارگروهها در کنار احمدی نژاد حضور دایمی داشت و در هر جلسه ای حضور نداشته باشد، احمدی نژاد جایش را خالی و محفوظ نگاه می دارد!
گزارشات رسیده حاکی است مشایی صرفا در زمان صرف شام جلسه دولت در اردبیل را ترک نمود!
 
شایان ذكر است كه آخرین سفر استانی، رئیس جمهور به كرمانشاه حاوی خاطرات به یادمادنی برای رئیس جمهور و رسانه ها بود كه باید در آن تأمل نماید. بنا به نقل جهان نیوز، سركرده جریان انحرافی از اعتراضات مردمی به اطرافیان و منصوبان دولت و... ابراز نگرانی كرده بود.
 
 
                 

حدیث
  • آخرین پستها


/