تبلیغات

 

حیدریه کرمانشاه - سخنان کوتاه برادر اشک تلخ هنگام ختم راهپیمایی و دعا برای پاسداران انقلاب که فتنه گران را خشمگین کرد!

حیدریه کرمانشاه

حاج صادق اشک تلخ  با اشاره به فرمایش حضرت امام که فرمود: «روز قدس فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام است؛ روز حکومت اسلامی است...» و نیز فرمایس اخیر مقام معظم رهبری که فرمود: «روز قدس پشتوانه‌ى امنیت كشور ما هم هست. این را همه‌ى آحاد مردم عزیز ما بدانند؛ هر یك نفرى كه روز قدس توى خیابان مى‌آید، به سهم خود دارد به امنیت كشور و امنیت ملت و حفظ دستاوردهاى انقلابش كمك میكند» در سخنان کوتاهی گفت: متأسفانه از سال قبل سعی کرده اند حضور مردمی همه ساله نیروهای حزب اللهی این شهر و این بیرق حزب الله در راهپیمایی ها را امنیتی و ملتهب جلوه دهند. چرا چون ما منتقد اینها هستیم!؟ و سعی کردند موضع را امنیتی و فضا را متشنج نمایند. استاندار با بهره برداری از اختیاراتی که دارد، هجمه به ما را مرتب در جلسات شورای تأمین؟ و.. مطرح کرد و در کنار پژاک و... سعی کردند تا رنگ و بوی امنیتی به حضورهای انقلابی جوانان حزب الله در صحنه های مختلف بدهند... و این سناریوهایی جهت خارج کردن منتقدین از صحنه است.

 وی در ادامه از امنیت آفرینان سپاه پاسداران و مقابله با ناامن کنندگان فضای اقتصادی استان در سال جهاد اقتصادی و دستگیری غارتگران بیت المال... تشکر کرد و گفت: حضرت امام فرمود: روز قدس روز مستضعفین بر علیه مستکبرین و زیاده خواهان است. چرا با وجود این همه مستضعف در دنیای اسلام و شهر ما، متأسفانه چند مدیر کل استان ما، بستر مدیریت ارشد را طوری مساعد دیدند که جرأت کردند میلیاردی به بیت المال مستضعفین دست اندازی  کنند؟؟ چطور بعضی از همین مدیرهایی که دستگیر شدند در مدیریت چهارساله قبل نیز مدیر بودند اما بستر طوری نبود که جرأت دست اندازی به بیت المال را داشته باشند اما در مدیریت جدید این جرأت را یافتند و نور چشم استاندار جدید شدند؟!

خداوند متعال روز به روز ماهیت جریانات ظالمانه ثروت اندورز و قدرت طلب از صهیونیسم گرفته تا .... را برملا می فرماید. 

ایشان در خاتمه برای نصرت و عظمت پاسداران انقلاب و توفیق روزافزون آنها دعا کرد و راهپیمایان در حمایت از پاسداران انقلاب شعار دادند.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی(آقای سروری) نیز در خاتمه راهپیمایی با مراجعه حضوری مراتب تقدیر و تشکر خود را از حضور انقلابی حزب الله در راهپیمایی اعلام نموده و از حاج صادق اشک تلخ به جهت همکاری با شورای هماهنگی تشکر نمود.

                  wslmnsespgcp42ew7si.jpg

حدیث
  • آخرین پستها


/