تبلیغات

 

حیدریه کرمانشاه - حمله فیزیکی مجدد به جوانان حزب اللهی اینبار در راهپیمایی روز قدس!

حیدریه کرمانشاه

امروز برخی افراد مشکوک با هدف ایجاد تنش فیزیکی و سناریوی خودساخته! به جمع جوانان حزب اللهی شرکت کننده در راهپیمایی روز قدس حمله ور شده و قصد آسیب رساندن به سیستم صوتی حزب الله و قطع آنرا داشتند که این حمله در اثر هوشیاری جوانان حزب اللهی ناکام ماند و پس از دقایقی قطعی سیستم صوت مجددا وصل شد.افراد مهاجم نیز به نیروهای انتظامی تحویل داده شدند و راهپیمایی در کمال آرامش و نظم انقلابی به پایان رسید. سرنخهایی از هویت افراد مهاجم به دست آمده که متعاقبا اعلام می گردد.

بنا به نقل منابع مطلع، این اقدام پس از آن صورت گرفت که شخص استاندار و عواملش همچون جلال منکرسی مرتبا بر فرماندهان انتظامی استان جهت ممانعت از ورود سیستم صوت حزب الله به راهپیمایی فشار  می آوردند و این فشار  و تراکم تماسها هنگام دعای ختم برادر اشک تلخ و تشکر از سپاه پاسداران به جهت دستگیری غارتگران بیت المال تشدید می شود.

عوامل لابی قدرت استان که از سخنان کوتاه برادر اشک تلخ شدیدا عصبانی بوده و نقشه اشان در حمله و آسیب به سیستم صوتی حزب الله ناکام مانده بود، سناریوی جدیدی را رقم می زنند که هر طور شده تشنجی در لحظات آخر ایجاد کنند و عواملشان ابتدا به ساکن به دو نفر از جوانان حزب اللهی که در حال ترک آرام نمازجمعه بودند، حمله ور می شوند و در فضای ازدحام جمعیت ایجاد تشنج می کنند و متعاقبا دیگر جوانان حزب اللهی که در حال خروج بودند نیز با مشاهده این صحنه جهت دستگیری عوامل مزدور و ختم موضوع تلاش می کنند که متأسفانه با توجه به تحریکات دیگر عوامل این سناریو که از درب مسئولین خارج می شدند ، نیروی انتظامی نیز وارد می شود و بعضی از نمازگزاران مجروح می شوند. اخبار تکمیلی و جزئیات هویت عوامل حمله کننده متعاقبا اعلام می شود.

لازم به ذکر است ، به پایان رسیدن آرام و منظم راهیمایی روز قدس سال گذشته نیز بر باند ثروت و قدرت استان ناگوار امد و فردای روز قدس به مانند این اتفاق عده ای چماقدار به سرکردگی اسماعیل قبادی را ابتدا به ساکن به سمت جوانان حزب اللهی فرستادند و حشیانه به مکان حیدریه تعرض و جوانان حزب اللهی را مجروح نمودند!! منتها امسال پیشرفته تر و سریعتر آن سناریو را تکرار نمودند و لذا هر فرد منصفی با ملاحظه این ماجرا در می یابد که دستهایی بنا داشته حتما اخلالی در حضور نیروهای حزب اللهی در راهپمایی و جوسازی داشته باشد و چون در اقدام اول ناکام ماندند (پرسنل انتظامی شاهد آسیب زدن آنان به سیستم صوت و تحویل گرفتن آنان هستند)، جریان مذکور تلاش کرده تا مردم نمازگرار متفرق نشده اند، هر طور شده لااقل ولو بعد از نماز تشنجی ایجاد کنند؟؟!! خصوصا اینکه نیروهای حزب اللهی حتی امروز بیانیه ای نیز توزیع نکردند و فضا تا پس از اتمام نماز کاملا آرام بود.

آنچه مسلم است مکر و حیله های جریان انحرافی استان در ظلم آشکار و توهین به جوانان حزب اللهی از حد گذشته، آن هم به جرم بیان انتقاداتی که روز به روز لایه های فساد اقتصادی و سیاسی و... آن برای مردم هویدا می شود و از طرفی بر اساس آموزه های قرآن کریم زیر بار ظلم رفتن مذموم است به طوری که قرآن کریم صریحا در مورد ظالم اذن به بدگویی با صدای بلند می فرماید: «لایحب الله الجهر بالسوء من القول الا من ظلم»  خداوند دوست ندارد فریاد به بدگویی کسی بلند شود مگر فریاد بدگویی مظلوم بر علیه ظالم.

مگر مقام معظم رهبری نفرمود: انتقاد و حتی مخالفت کردن علنی هیچ اشکالی ندارد و اخیرا حتی تعبیر انتقاد گزنده را نیز به کار برد که باید مسئولین بپذیرند، فرض کنیم اصلا آقای اشک تلخ انتقادات شدیدی کرد آیا قبادی و چماقدارنش، حق داشتند به مجموعه وی با سنگ و چوب حمله کنند و ایجاد تشنج کنند؟! فرضا مطلب مجرمانه ای بود به دادگاه می رفت و قانون محاکمه می کرد اما این جنایات را مرتکب شدند و امروز مجددا با گستاخی بیشتری تکرار نمودند و بنا دارند با هر مکری شده صدای انتقادات را خفه کنند اما به فضل خدا نخواهند توانست.

 متأسفانه نفوذ حامیان این جریان نیز باعث شد که طی مجاری قانونی در احقاق حق جوانان حزب اللهی طی یک سال گذشته ثمری ندهد و در یک نمونه واضح، پس از گذشت یک سال از حمله علنی و بی شرمانه چماقداران به حیدریه، متولیان امر با اطاله دادرسی یک سال پرونده محاکمه مهاجمین را رها کردند!؟ و نیز دادگاه ویژه روحانیت، محاکمه سرکرده چماقداران را رها کرد و پرونده قبادی را کناری گذاشت؟ به طوری که هنوز بر پست خویش قرار دارد و حتی پس از این حمله به عنوان مدیری نمونه از استاندار سکه های طلا جایزه گرفت؟!!! هر کس به وجدان خود رجوع کند قبح این ظلمها و تبعیضهای آشکار را مشاهده می کند، قضاوت کنید آیا واقعا اگر یک پرسنل جزء نظام اداری، گرز کشی می کرد و عربده کشان خیابان اصلی شهر را مدتی می بست و عده ای را زخمی می کرد و دستگیر می شد، با وی چه برخوردی می کردند؟! اینجا چگونه برخورد نشد؟!!! چرا باید پرونده مهم اینگونه یکسال اطاله دادرسی شود؟! و جلسه دادگاه مهاجمین و عریده کشان تشکیل نشود؟! عجیبتر اینکه با بی شرمی پس از آنکه خودشان سناریوهای اینگونه را می سازند و  بعد هم از قانون می گریزند، به جوانان حزب اللهی تهمت اخلالگر و قانون گریز و... می زنند؟!

ثمره این تبعیض و احقاق حق نکردنها می شود اینکه: امروز مجددا عوامل آنها به خودشان جرأت دهند که به سیستم صوت حزب الله و جوانان حزب اللهی حمله فیزیکی کنند و اسیب بزند و بعد از نماز نیز حرمت جوانان نمازگزار را به جرم حضور داشتن در صفوف راهپیمایی حزب الله بشکنند؟! و این وضعی است که حامیان جناب حاج حسن ممدوحی برای جوانان این شهر به وجود آوردند.

 و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون   

حدیث
  • آخرین پستها


/