تبلیغات

 

حیدریه کرمانشاه - گزارش مراسم حیدریه(1) - استاد وحیدی نژاد

حیدریه کرمانشاه

مراسم نورانی عزای شهادت امیرالمؤمنین(ع) به همت حزب الله كرمانشاه در حیدریه آن حضرت و با حضور جوانان حزب الله برگزار گردید. جمعی از طلاب و مسئولین و نیز دكتر كرمی راد «عضو كمیسیون امنیت ملی مجلس» در این مراسم حضور داشتند.

استاد وحیدی نژاد در این مراسم با اشاره به موضوع بصیرت در كلام امیرالمؤمنین (ع) به سخنرانی پرداخت و پس از ذكر احادیثی افزود: چقدر زشت است كه می بینیم فلان اقایی که ادعا داشت عالم با بصیرتی است برود توی یک جمع دزد بنشیند  بعد درباره دلسوزان و بچه های حزب الهی بگوید اینهایی که انگشتر و ریش دارند بصیرت ندارند .

من بدون بغض و کینه می گویم از اون استاندارش تا آن بزرگترش و آن آقای روحانی هرکدام ادعا دارند حاضرم با آنها مناضره داشته باشم بیایند بنشینیم بحث کنیم تا تکلیف خیلی از قضایا روشن شود. من حاضرم در محضر قران با فلان آقای آیة الله كه امروز این ور و آن ور می گوید ادعای وحیدی نژاد واقعیت ندارد و منفور و چه است، روبرو كنم تا معلوم شود ایا همین اقا به بنده نمی گفت تو بی نظیر و چنین و چنانی؟! چه شد آیا معیار حب و بغض شخص شما هستی؟ اگر راست می گویید چرا نمی آیید به مناظره و محاجه تا دروعگو در هر طرف است معلوم شود؟

بعضی طلبه ها در کرمانشاه هستند كه با توجه به چرخیدن دور این اقا مدیر كل شدند! من حاضرم برای یکی از اینها قسم بخورم كه هنوز کتاب اول حوزه و جامع المقدمات را نمی تواند درست بخواند می گوید نه، بیاید تا ثابت شود. آیا این درست است كه اینها بشوند تصمیم گیرنده و مدیر مردم شریف استان؟!...

امیرالمؤمنین(ع) در ماجرای زره با یهودی به دادگاه رفت و آن عدالت را به خرج داد. حالا من می خواهم سوال کنم : یک سال از ماجرای حمله چماقداران مهاجم به حیدریه می گذرد عده ای با پررویی و چماق به یک مرکز فرهنگی رسمی در مرکز شهر حمله کردند و عده ای را زخمی کردند نه تنها هیچ برخوردی با سركرده انها نشد بلكه چند ماه بعد در كمال تعجب سر دسته انها از دست استاندار سكه های طلا جایزه گرفت!! آخر شرم و حیا هم خوب است.

جوان 35 ساله ای را گرفته اند كه میلیاردها پول تو حسابش هست بروید حساب جد و ابادش رو بیارید و حتی ضرب در 10 هم بکنید، ببینید آیا باز آن مبلغی که تو حسابش هست می شود؟!‌این پولها از کجا امده؟ آیا پرسیدن اینها جرم است؟

چرا با بی حیایی بجای پاسخگویی به مردم اقدام به تهمت زدن می كنند و الان هم به عزیزان مخلص سپاه برای آزادی آنها فشار می آورند؟

ما هر چه از روایات و آیات در این باره می گوییم، میگویند اینطور نگویید تند می گویید!! اگر اینجور بگویید فلان آیة الله خوشش نمی اید و عصبانی می شود!!، تضعیف می شود و... بعد تهدید می كنند، اما خدای سبحان را شكر می كنیم كه ما را آلوده به آن چاپلوسی و حرامخوری دور فلان آقا نفرمود و آلوده به آن راه باطل و چماقهای آلوده نشدیم، مگر دنیا چه ارزشی دارد كه انسان از دنیایش در مقابل این خباثتها بترسد، بنده افتخار خواهم كرد اگر مشكلاتی را در راه بیان حق تحمل كنم و در مقابل دسیسه های شیطانی اینها بایستم، متاع آبرو و جانی داریم كه با افتخار تقدیم می كنیم ، اگر می خواستیم فكر دنیا باشیم كه راهش چاپلوسی دور فلان آقا بود كه در این صورت خوب دنیایمان را مثل خیلی دست بوسهای آستانش تأمین می كرد اما خدا را شكر تن به این خباثتها ندادیم...

1ex0yeg0xnsaynlhva4.jpg6d1lzjbyj4vezwz36ndq.jpg

استاد وحیدی نژاد با اشاره به موضوع بصیرت در كلام امیرالمؤمنین (ع) به سخنرانی پرداخت و پس از ذكر احادیثی افزود: چقدر زشت است كه می بینیم فلان اقایی که ادعا داشت عالم با بصیرتی است برود توی یک جمع دزد بنشیند  بعد درباره دلسوزان و بچه های حزب الهی بگوید اینهایی که انگشتر و ریش دارند بصیرت ندارند .

من بدون بغض و کینه می گویم از اون استاندارش تا آن بزرگترش و آن آقای روحانی هرکدام ادعا دارند حاضرم با آنها مناضره داشته باشم بیایند بنشینیم بحث کنیم تا تکلیف خیلی از قضایا روشن شود. من حاضرم در محضر قران با فلان آقای آیة الله كه امروز این ور و آن ور می گوید وحیدی نژاد منفور و... است روبرو كنم که ایا همین اقا نمی گفت تو بی نظیر و چنین و چنانی؟! چه شد معیار حب و بغض شما خودت هستی؟ اگر راست می گویند چرا نمی آیند به مناظره و محاجه تا دروعگو در هر طرف است رسوا شود؟

بعضی طلبه ها در کرمانشاه هستند كه با توجه به چرخیدن دور این اقا مدیر كل شدند! من حاضرم برای یکی از اینها قسم بخورم كه هنوز کتاب اول حوزه و جامع المقدمات را نمی تواند درست بخواند می گوید نه بیاید تا ثابت شود. آخر این درست است كه اینها بشوند تصمیم گیرنده و مدیر برای مردم این شهر؟!

ایشان با اشاره به بودجه فرهنگی و نحوه خرج شدن ان در استان گفت : در شب میلاد امام زمان به بهانه جشن میلاد خاننده مستهجن با مجوز و امضاء ارشاد برگزار می شودو دختر و پسر به آن شکل زدند و رقصیدند. از ان طرف به  فلان مراسم پول دادند تا در ان مراسم بگویند کف پای استاندار را می بوسیم؟ بعد ما را كه چند انتقاد كردیم بارها و بارها تطمیع و تهدید کردند، بنر ما را کندند ، مسئول هیات ها را دعوت کردند که اقا اگر فلانی را دعوت کنی برای سخنرانی پول سهم هیات شما را نمی دهیم.

 امیرالمؤمنین(ع) در ماجرای زره با یهودی به دادگاه رفت و آن عدالت را به خرج داد. حالا من می خواهم سوال کنم : یک سال از ماجرای حمله چماقداران مهاجم به حیدریه می گذرد عده ای با پررویی و چماق به یک مرکز فرهنگی رسمی در مرکز شهر حمله کردند و عده ای را زخمی کردند نه تنها هیچ برخوردی با سركرده انها نشد بلكه چند ماه بعد در كمال تعجب سر دسته انها از دست استاندار جایزه گرفت.

جوان 35 ساله ای را گرفتند میلیاردها پول تو حسابش هست بروید حساب جد و ابادش رو بیارید و حتی ضرب در 10 بکنید، ببینید باز آن مبلغی که تو حسابش هست می شود؟!‌این پولها از کجا امده؟ آیا پرسیدن اینها جرم است؟

چرا با بی حیایی بجای پاسخگویی به مردم اقدام به تهمت زدن و یا فشار اوردن بر عزیزان مخلص سپاه برای آزادی آنها می شوند؟ می گویند اینها سرمایه گذارند؟! است معنی سرمایه گزار هم فهمیدیم. دیدید مقام معظم رهبری چقدر به زیبایی این جور بهانه ها را رد كرد.

ایشان در این رابطه اشاره به خانواده شهدایی کرد که در حاشیه شهر در حلبی سکونت گزیده اند و گفت با این پولهای غارت شده بیت المال ایا نمی شود برای این خانواده شهدا الونکی گرفت که اینجور شرمنده شهدایشان نشویم؟

ما هر چه از روایات و آیات در این باره می گوییم، میگویند اینطور نگویید تند می گویید!! اینجور بگویید فلان آقا خوشش نمی اید ، تضعیف می شود و... تهدید می كنند خدارا شكر می كنیم كه ما را آلوده به آن چاپلوسی و حرامخوری دور فلان آقا نفرمود و آلوده به آن راه باطل و چماقهای آلوده نشدیم.

بعضی پیغام می دهند كه فلانی شما با این حرفها در اقلیتید وما اكثریتیم بنده با افتخار و مرتب این ایه را جواب دادم كه فرمود:«قل لایستوی الخبیث و الطیب و لو اعجبك كثرة الخبیث و اتقوالله یا اولی الباب»، مرتب می امدند كثرت خبیثهای جبهه پلیدشان را به رخ اهل بیت(ع) می كشیدند قرآن كریم جواب داد، خبیث و طیب با هم قابل مقایسه نیستند ولو اینكه خبیثهای آنها زیاد باشند اما به جایی نمی رسند چون دانه خبیث و فاسد رشد و نمو ندارد اما یك دانه سالم و طیب به مرور رشد و نمو خواهد كرد نباید از كثرت ان جبهه ترسید.

حدیث
  • آخرین پستها


/