تبلیغات

 

حیدریه کرمانشاه - تحلیل عضو كمیسیون امنیت ملی از علت افزایش سرقت و... در كرمانشاه

حیدریه کرمانشاه

دكتر كرمی راد: کجایند کسانی که تذکر ماده 77 داده و استان را امن ترین خواندند مجددأ از باند مافیایی دفاع کنند؟ (در حالی كه شاخص صادرات و نجارت نیز بدست کسانی بود که امروز در زندان بسر می برند)

عضو كمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در بررسی كارشناسانه از سرقت اخیر و نمونه های مشابه عنوان نمود: صرف نظر از علل و عوامل تأثیر گذار بر این موضوعات و چالش های موجود در جامعه باید با کمال تأسف اذعان کرد ، نارسائیها و ضعف شدید مدیریت های ارشد استان در حال حاضر و اینكه شاهد باند بازی و سؤ استفاده ی برخی از مدیران ایشان در مجموعه ی تیم اقتصادی استانداری هستیم به طوری كه اینك برخی از مدیران مورد اعتماد و حمایت ایشان از جمله بازرگانی و صادراتی ... در بازداشت به سر می برند  از عوامل تأثیرگذار بر حوادث اینچنینی (و افزایش دزدی ها و نا امنی در سطح شهر) می باشد به طوری كه متأسفانه افزایش دزدی و نا امنی در سطح شهر تبدیل به یک ناهنجاری مفرط گردیده است .

مروز نطق هشدارآمیز مدتی پیش دکتر کرمی راد در صحن علنی مجلس كه در آستانه ی سومین  سفر هیئت محترم دولت به کرمانشاه صورت گرفت در اینجا قابل تأمل است ایشان در نطق مذكور خطاب به رئیس جمهور گفت:آقای رئیس جمهور در آستانه ی سومین سفر استانی هیئت محترم دولت هستیم ، یکی از دغدغه های مردم استان مربوط به بیکاری ، نا امنی ، دزدی ، اعتیاد و قاچاق مواد مخدر است و بر اساس اعلام رئیس سازمان اموزندان های استان ، 29/9 درصد افزایش جرائم و دزدی داشته ایم !! جادارد به جای بنرهای تبلیغاتی نمونه شدن ، بنر تبلیغاتی و آگاه سازی مردم نمائیم...

                                         

                             

اینک بعد از گذشت مدتی از بیان این نطق توسط دکتر کرمی راد ، تلاش ها و مجاهدت های نیروی انتظامی که با حمایت و پیگیری جدی دستگاه قضایی استان صورت گرفته است ، افراد جانی و جنایتکار به سزای اعمالشان می رسند.

بعنوان نمونه اعدام سه نفر از جنایت کارانی که تجاوز به عنف بخصوص با اعمال شنیع تجاوز به نوجوانان ، به دار مجازات آویخته شدند . بازهم از این دست اقدامات روز گذشته صورت گرفت و با کمال تأسف چهار نفر در جریان سرقت مسلحانه از یکی از بانک های سپه در خیابان سعدی شهر کرمانشاه کشته شده و مبالغی نیز به سرقت می رود شرح اخبار مربوط در خبرگزاری های معتبر استانی ازجمله فارس ، ایسنا و ایرنا و سایر سایت ها آمده است...( برگرفته از سایت رسمی ایشان)

حدیث
  • آخرین پستها


/