تبلیغات

 

حیدریه کرمانشاه - انتقاد مجدد آیة الله علما از آمارهای كاذب؟! در زمینه اشتغال+ خبر 20 و30 از ارائه آمار دروغ

حیدریه کرمانشاه

    حضرت آیة الله علما نماینده معزز ولی فقیه در استان و امام جمعه كرمانشاه در خطبه های این هفته نمازجمعه با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در جمع مسئولین نظام، مجددا به ارائه برخی آمارهای كاذب مسئولین در زمینه اشتغال انتقاد نموده و فرمودند: متأسفانه هنوز مشكل اشتغال جوانان ما حل نشده و نباید مسئولین با این آمارها كه می دهند!! این مشكل را بپوشانند ، نباید به آمار دادن در زمینه اشتغال دلخوش كنند چرا كه در هر خانه ای می روی می بینی یك یا چندجوان بیكار وجود دارد، اگر این آمارها تحقق یافته باشد كه این همه بیكار نداریم... / (گفتنی است ارائه آمارهای عجیب مسئولین استان و شخص استاندار در زمینه اشتغال واكنشهای زیادی در پی داشت و موضوع به بخشهای خبری سیما نیز كشیده شد و اخیرا در گزارش 20و30 و... كذب بودن این آمارها مورد بحث قرار گرفت و مدیر عامل تایركورد كرمانشاه گفت : اگر من مدیر عامل هستم که اعلام میکنم تعداد مشاغل ایجاد شده به واسطه راه اندازی تایر کورد 250 شغل است نه 450 !!!، در نشست حجة الاسلام پورمحمدی با خبرنگاران نیز، وی به امار بالای بیكاری استان كرمانشاه تصریح و عنوان نمود: گاهی متأسفانه به مسئولین آمارهای غلطی داده می شود...)

ایة الله علما  با انتقاد از وضع فرهنگی جامعه فرمود: مسئولین فرهنگی ما باید برای جوانان كار مفید انجام دهند و این با دو تا جلسه و شام دادن و... درست نمی شود باید مبنایی بنشییند برنامه ریزی كنند...

                     محسنیه

    (تصویر: آیة الله علما در محسنیه و جمع نیروهای حزب اللهی)

حضرت آیة الله علما نماینده معزز ولی فقیه در استان و امام جمعه كرمانشاه در خطبه های این هفته نمازجمعه، مجددا به ارائه برخی آمارهای كاذب مسئولین در زمینه اشتغال انتقاد نموده و با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری با مسئولین نظام فرمودند: متأسفانه هنوز مشكل اشتغال جوانان ما حل نشده و نباید مسئولین با این آمارها كه می دهند این مشكال را بپوشانند ، نباید به آماردادن در زمینه اشتغال دلخوش كنند چرا كه در هر خانه ای می روی می بینی چندجوان بیكار دغدغه خانواده هاست، اگر این آمارها تحقق یافته باشد كه این همه بیكار نداریم، مقام معظم رهبری زمانی كه قیمت نفت بالا رفت فرمودند: باید افزایش قیمت نفت را مردم در سفره هایشان حس كنند و الا نفت بالا رفته چه نفعی عاید مردم شده... در زمینه اشتغال نیز مردم باید حس كنند كه بیكاری كم شده و گرنه با آمار دادن مشكا حل نمی شود...

(گفتنی است ارائه آمارهای عجیب مسئولین استان و شخص استاندار در زمینه اشتغال واكنشهای زیادی در پی داشت و موضوع به بخشهای خبری سیما نیز كشیده شد و اخیرا در گزارش 20و30 و... ناصحیح بودن این آمارها مورد بحث قرار گرفت ، در نشست حجة الاسلام پورمحمدی با خبرنگاران نیز، وی به امار بالای بیكاری استان كرمانشاه تصریح و عنوان نمود: گاهی متأسفانه به مسئولین آمارهای غلطی داده می شود...)

ایة الله علما در ادامه با انتقاد از وضع فرهنگی جامعه فرمود: مسئولین فرهنگی ما باید برای جوانان كار مفید انجام دهند و این با دو تا جلسه و شام دادن و... درست نمی شود باید مبنایی بنشییند برنامه ریزی كنند.

ایشان با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری با مسئولین نظام بر اهیمت توجه به این فرمایشات حكیمانه تأكید  و فرمودند: این خصوصیت رهبری است كه ضمن بررسی كارنامه 32 ساله نظام اسلامی، هم نقاط مثبت كشور و هم نقاط ضعف كشور را با یك دیگر بیان فرمایند.

آیت الله علما در ادامه خطبه های نماز جمعه با اشاره به وفات حضرت خدیجه كبری(س) گفت: امروز زنان و مردان ما بایستی از الگوهایی چون حضرت خدیجه (س) درس بگیرند كه شخصی مثل ایشان كه در دنیای جهالت عرب بزرگ شده بود به ندای آسمانی محمد (ص) پاسخ صحیح می دهد و علاوه بر اینكه اولین زنی است كه به اسلام روی می آورد تمام ثروت خود را در راه توسعه اسلام فدا میكند.
وی همچنین میلاد مبارك حضرت امام حسن عسگری (ع) را نیز تبریك گفت و شخصیت این امام را نیز الگویی برای مومنان به جهت ایمان وعبادت و نیز حمایت از مستضعفان دانست و افزود: این روز را به همین جهت روز اكرام نامیده اند و امروز در همین شهر كرمانشاه بچه های یتیمی وجود دارد كه نیازمند كمك های شما می باشد.

 وی با اشاره به سالروز 23 مرداد و پیروزی جوانان حزب الله در جنگ 33 روزه با رژیم اشغالگر قدس، این روز را از آن جهت كه این ابر قدرت نظامی با حمایت های بی دریغ آمریكا شكت بی سابقه ای از عده ای جوان حزب اللهی خورد تاریخی نامید.

امام جمعه كرمانشاه همچنین در خطبه های نماز جمعه این هفته به ورود اولین گروه از آزادگان به كشور در 26 مرداد و نیز حماسه خونین شهر پاوه اشاره كرد وخواستار ترویج ارزش های انقلابی در بین جوانان شد.

حدیث
  • آخرین پستها


/